Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tajný deník Violetty

 Dnes jsem si pořídila knížku Tajný deník Violetty. Teď jsem jí dočetla a jsem celkem zklamaná. Deník vám sice odhalí věci které v seriálu nejsou. Třeba něco málo z její minulosti, nečekejte ale skoro nic o její matce. Odhalí vám pár nákupů s Fran a Camillou nebo s Angie. Zjistíte v něm i trochu jak Violetta vlastně přemýšlí, ale je tu dost věcí které mě vážně štvou.V celé knížce není zmínka o Naty, Bracovi, Napovi, Federicovi a vlastně je tam zmínka jen o Violettě, Germanovi, Jade,  Angie, Frencecse, Camille, Maxim, Ludmile, Leonovi a Tomasovi. V celé knížce jsem našla asi 3 zmínky o učitelých a to na jednom dvoulistu. Není tam ani jedna zmínka o tom že Angie pracuje ve studiju ani že je to Violetty teta. Žádná zmínka o Violetty babičce. Není tam ani jak se vlastně s Leonem sezámili. Co dál říct? Určitě si většina z nás pamatuje jak Ludmila zavřela Violettu do kumbálu když byly přijímačky. O tom se taky naše knížka zmiňuje doslova jen jednou větou. Knížka je až moc shrnutá. Hlavně je to celá knížka jenom Tomas. Celou dobu píše že miluje Tomase a že Leon je jen kamarád. 3 stránky tam básní o tomásovi a hned na začátku další stránky je hned nahoře velkým písmem napsáno "Moje první pusa. Leon mě políbil". Také mě naštvalo že první rande Violetty a Tomase se nekonalo kvůli smsce kterou napsala Ludmila, jak my víme. V knížce ale není ani jedna zmínka o tom že to psala Ludmila. Na druhém rande Tomas řekne Violettě že odjíždí zpátky do Španělska a jí pak napadne že její táta by mohl sehnat jeho tátovi práci, ale jestli mu jí sehnal, to tam nepíšou. Mi fanoušci ale víme jak to bylo. Když pominu tohle všechno tak jedna věc mě na téhla knížce asi naštvala úplně nejvíc a to byl ten konec. Knížka kupodivu končí vystoupením figurýn kde má (podle seriálu) Violetta utéct ze zásnubního večírku a přebrat za Naty hlavní roli figurýny. Zazpívat písničku Te creo, po vystoupení se zřítí opona a její táta neuvidí že vystupovala. Tím ale první série nekončí, to ale fanoušci Violetty ví. Knížka ale končí takto- Dovoluji si sem přepsat poslední 2 strany:

 

Nechtěla jsem tátu rozčílit, to je snad jasné.

Ale stejně jsem mu to nakonec řekla. Teda ne všechno. neřekla jsem mu, že studuju ve Studiu 21 a že mám hrát ve školním muzikálu, ale to, jak miluju zpívání. A on řekl, že by měl velkou radost, kdybych mohla studovat. takže to znamená, že si nemusím dělat starosti a být nešťastná, protože půjdu k divadlu a budu zpívat!!!

Musím spěchat, protože tam chci být včas! Prvně v životě hrát před plným hledíštěm! Budu zpívat a můj hlas se bude rozléhat celým prostorem. A budu tančit to, co jsem se tak douho učila. Ruce, nohy a hlas se spojí v jeden celek. A bude to krása. Ale než se vydám za největším dobrodružstvím svého života, chci se na chvilku zastavit. chci myslet na tebe, mami. Protože si moc přeju, abys tu mohla být se mnou. Právě dnes, když zjistím, co ve mě je.

A TAKY UŽ VÍM, CO MĚ ČEKÁ.

Promluvím si s tátou a on mě určitě pochopí. Jsem si jistá, že mě bude podporovat, protože ví nejlépe, co potřebuju. Poprvé v životě se necítím sama.

 

Opona se brzy zvedne...

Tohle jsem já

 

 

https://cz-violetta.estranky.cz/clanky/novy-serial-moje-nadeje/

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Как приобрести электронный ключ

(WillieGausa, 11. 1. 2020 9:05)

Электронный ключ дубликат

(DarioLab, 28. 12. 2019 3:09)


<quote>пенза сделать ключи</quote>удобно заказывать на KnFC механические удобно в в автоматах делать, мне так кажеться

Где делают эти UKP-66

(DarioLab, 19. 10. 2019 22:42)


Добрый день. Подскажите, пожалуйста , возможность работы УПК-66 с домофоном метаком - Здравствуйте! Да, работает, но покупать не советую, по Метакому много жалоб

Создаю копии сайтов от 500 рублей за лендинг

(Neoomouri, 14. 10. 2019 17:11)

Здесь вы можете заказать копию любого сайта под ключ, недорого и качественно, при этом не тратя свое время на различные программы и фриланс-сервисы.

Клонированию подлежат сайты как на конструкторах, так и на движках:
- Tilda (Тильда)
- Wix (Викс)
- Joomla (Джумла)
- Wordpress (Вордпресс)
- Bitrix (Битрикс)
и т.д.
телефон 8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
Копируются не только одностраничные сайты на подобии Landing Page, но и многостраничные. Создается полная копия сайта и настраиваются формы для отправки заявок и сообщений. Кроме того, подключается админка (админ панель), позволяющая редактировать код сайта, изменять текст, загружать изображения и документы.

Здесь вы получите весь комплекс услуг по копированию, разработке и продвижению сайта в Яндексе и Google.

Хотите узнать сколько стоит сделать копию сайта?
напишите нам
8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp

Доброе утро Мы команда работаем с Калибровкой софтов для чип тюнинга индивидуально на заказ

(AlvaroFiels, 8. 10. 2019 20:08)

Добрый день
Мы работаем с Калибровкой софтов для чип тюнинга индивидуально под заказ,
программное удаление систем ДПФ,FAP,ЕГР,Катализатор,ДК2,VSA,MAF,МАП,ВБА,НОкс,Adblue
удаление Valvematic тойота двигателей 3ZR 2ZR,
так же модифицированные софты stage1,стэйж2
работаем с блоками Бош,континенталь,Cummins,Дельфи,Магнетте марелли,Delco,Hitachi,Денсо,Matsushita,Siemens,Keihin,Sagem,Валео,Visteon,Kefico и т.д.
заказы изготовления прошивки производится через mail
почта:max.autoteams@yandex.ru
или по форме заказа на сайте https://is.gd/Z4RwON
ватсап 8-902-01-09-150 для прямой связи

Modern stairs and fences made of glass, wood, metal

(Dames hop, 26. 9. 2019 17:34)

As a rule, having asked a question of installation of a ladder in the house, owners don't assume that the ladder and its protection are two absolutely different products. Well, if the same company, like us, is engaged in the arrangement of turnkey facilities and can offer to make a ladder and metal fences on it in one set, but in practice it is rare. Therefore, before any owner of the stairs in the house the question arises: how to make it safe, we guarantee the best conditions for cooperation thanks to our own production, high potential design office and focus on long-term mutually beneficial partnership. Here you can buy not only standard fencing for stairs, but also design, made to order and is amazingly cheap. New construction technologies, developing rapidly, allow to use light, modern, reliable and weightless structures. Stair railings made of stainless steel are such that the price thereof is acceptable. Railings made of reliable material: an important structural element, part of the design of the building, the guarantors of safety and easy descent and ascent the stairs. Protections for ladders which are offered by our company differ in reliability, resistance to various aggressive influences and faultless appearance. In addition, their manufacture takes into account all kinds of standards and requirements relevant to this group of products. It is difficult to imagine a building in which there will be no stair railings, the presence of which increases the convenience, safety when moving. Note that today for the manufacture of construction offers a large selection of elements with which it is possible to quickly perform the installation of the structure, which for many years will last without losing the original qualities. Manufacturing and installation of stainless steel stairs is inexpensive compared to designs from other materials with equal quality characteristics. However, stainless steel is much more popular material-it is easy to handle, combine with other materials, install and care for the finished product

Snail Bob

(snailbob, 15. 9. 2019 17:36)

In incredible web browser game Snail Bob https://snailbob.uk/ the players need to help the little as well as weary Bob to find his house as fast as possible.He is so tired and his way has plenty of obstacles. There are a lot of mountains, voids, walls of fire and also unsafe moats. All these things hinder the Snail in his mission. Gamers need to try to get rid of all the barriers and make the Snail's way tidy. In order to attain the goals players should make use of a selection of game mechanisms in a particular series and with the needed periodicity. Before to begin each level, it's necessary to create a plan of actions, because if a Snail falls under a void, the stage will begin with the very start.

заказ калибровка прошивок ЭБУ автомобилей

(AlvaroFiels, 23. 8. 2019 11:47)

Здравствуйте,
Мы занимаемся изготовлением модифицированных прошивок на заказ
,это тюнинг прошивки Stage1,Stage2,удаление ЕГР,ДПФ,перевод на
евро2 и прочих систем.
ролик на ютуб про нас https://youtu.be/f-6RKYIEueY

для Вас мы работаем ЕЖЕДНЕВНО!

заказ калибровки прошивки производится через email
max.autoteams@ya.ru
в заказе обязательно указываем:
Тех. задание!
1. Марка авто:
2. Модель:
3. Объём мотора:
4. Коробка (Мт/Ат):
5. Какой ЭБУ:
6. Чем читали:
7. Задание (тюн/e0/е2/EGR/DPF/Adblue/evap/SAP/TVA/TVS/либо другое):
8. прикрепляем файл стоковой,оригинальной прошивки


Калибровка (чип-тюнинг, отключение DPF, EGR, CAT, LSU, VSA, SAP, EVAP, ADBlue, SCR, DTC) прошивок ЭБУ на заказ осуществляется в максимально короткие сроки. Все заказы направляйте на почту max.autoteams@ya.ru"

Simple question about our life.

(CindyWar, 25. 7. 2019 14:46)

Hi, a have one question.
What all people doing here?
Why we dont living with real life?

Уcі медичні зaклади Укрaїни

(helper62E, 23. 7. 2019 1:29)

Peйтинг,відгуки,комeнтарі,oгляд,pецeнзіі,критикa.
Лікapні
Пpактикyючі лікaрі
Aптеки тa aптeчні мeрeжі Укpаїни
Пологові будинки
Приватні клініки
Косметологія
Швидка допoмoга
Медичне cтрaxyвання
Meдичні центри
Лaбoраторії
Гpомадські oргaнізaції
Cанатoрії
Поліклініки
Лікyвання за кордoнoм
Стoматології
Диспaнсеpи
https://medhelp.com.ua/lviv/place/12004/medicnij-koledz-pisladiplomnoi-osviti
https://medhelp.com.ua/kiiv/place/11968/miskij-medicnij-koledz

test

(abbakHat, 6. 7. 2019 17:47)

test

сенсорный екран на оукител к6000 купить

(asyaTex, 4. 7. 2019 21:49)

сенсорный екран на оукител к6000 купить: https://smartera.in.ua/touch-screen-oukitel-k6000-k6000-pro

lyft promo code

(WillieIneda, 21. 6. 2019 20:34)

May I https://lyftpromocode.space/ just say what a relief to find a person that really understands what they're discussing on the web. You certainly know how to bring a problem to light and make it important. More people have to check this out and understand this side of your story. I can't believe you aren't more popular since you certainly have the gift.

Where's a good place to download movies or watch without it stopping all the time, that also have good quality

(Abramlap, 1. 6. 2019 20:06)

https://aladdin-fullmovie.net/
https://annabellecomeshomefullmovie.com/
https://darkphoenixfullmovie.net/
https://thesecretlifeofpets2-fullmovie.de/

I feel I need to get back in touch with a ghost, help?

(Robertmoify, 28. 5. 2019 22:47)

https://aladdinfullmovie.net
https://johnwickchapter-3.com
https://avengersendgamefullmovie.com
https://avengersendgamefull.com
https://shazamfullmovie.com
https://shazamfull.org
https://hellboyfullmovie.org
https://wonder-park.com
https://darkphoenixfullmovie.net/
https://toystory4fullmovie.net/
https://spidermanfarfromhome.org
https://annabellecomeshomefullmovie.com/
https://aladdin-fullmovie.net/
https://darkphoenix-fullmovie.de/
https://thesecretlifeofpets2-fullmovie.de/
https://godzillakingofthemonsters.org/

онлайн заявка на займ на карту

(bilousstarm, 22. 5. 2019 10:14)

онлайн заявка на займ на карту: https://citycredits.com.ua/dinero/

https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/powerrangers/

(ThomasHam, 21. 5. 2019 2:01)

https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/madnessinthemethod/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/babanerdesinkayboldum/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/apostle/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/hobbitdesolationsmaug/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/nostalgia/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/jigsaw/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/mustang/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/sincitydamekill/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/onenationoneking/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/thevoices/

Bitcoin Free

(BMSysTVop, 20. 5. 2019 20:37)

The BM system allows you to use bitcoin savings for making profit.
The system based on two-day donations and automatic payment of the initial amount + 10% reward to the your Bitcoin wallet.
Easy and quick, just like have a cup of coffee. https://bm-syst.com/

arthe.wommpri.be

(arthe.wommpri.be, 19. 5. 2019 9:44)


If some one desires to be updated with newest technologies then he must be visit this site and be up to date everyday.
arthe.wommpri.be

craba.wommpri.be

(craba.wommpri.be, 18. 5. 2019 6:48)


If you are going for best contents like I do, just go to see this site every day as it presents quality contents, thanks
craba.wommpri.be


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující » 

 


Poslední fotografie


Kontakt

Mail list
Archiv

Kalendář
<< leden >>
<< 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Statistiky

Online: 1
Celkem: 232691
Měsíc: 1874
Den: 50